Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm
Ok

Úvod » Antistatická epoxidová podlaha


        

Antistatická epoxidová podlaha

cena na vyžiadanie - viselka.juraj@tlgroup.sk

skladom

 

naša cena bez DPH : 0,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Hrubovrstvový antistatický epoxidový podlahový systém je sada materiálov na báze epoxidovej živice na výrobu viacvrstvových bezšvíkových podláh. Je určený pre vnútorné použitie v priemyselných zariadeniach vystavených strednej prepravnej záťaži, kde je nežiaduce nahromadenie elektrostatických nábojov (napr. Počítačové miestnosti, oblasti s nebezpečenstvom výbuchu). Najdôležitejšie vlastnosti takýchto podlahových povrchov sú: rozptyľujú elektrostatické náboje, estetický vzhľad, vysokú schopnosť tesnenia, ochranu proti prachu, ľahko sa čistí a vysokú chemickú odolnosť.

Epoxidový antistatický systém sa nanáša na betónový podklad, ktorý bol pripravený nanášaním jednej vrstvy tesniacej hmoty E10. Elektródy, ktoré zhromažďujú elektrické náboje a rozptýlia ich do zeme, sa potom musia nainštalovať na vytvrdený tesniaci prostriedok, napr. Samolepiace medené pásky vzdialené nie viac ako 3 metre od seba. Ďalšou vrstvou je vodivá podložia E25AS, ktorá odvádza elektrostatické náboje do uzemňovacích elektród. Poslednou systémovou vrstvou je náter E41AS. Vďaka svojej vysokej prietokovej vodivosti zaručuje, že náboje z povrchu sú rozptýlené do vrstvy E25AS; Taktiež tvorí vrstvu s požadovanou mechanickou a chemickou odolnosťou.
Hrúbka vrstvy E41AS by nemala presiahnuť 1,9 mm.

pre bližšie informácie - viselka.juraj@tlgroup.sk

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MTdlZDFlNG