Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm
Ok

Úvod » Priemyselná epoxidová podlaha


        

Priemyselná epoxidová podlaha

cena na vyžiadanie - viselka.juraj@tlgroup.sk

skladom

 

naša cena bez DPH : 0,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Priemyselný podlahový systém je súbor materiálov na báze epoxidovej živice na výrobu viacvrstvových, bezšvíkových podláh. Je určený pre vnútorné použitie v zariadeniach vystavených strednému a vysokému mechanickému zaťaženiu, ako sú priemyselné haly, sklady, veľkoobchodné predajne, dielne, čistiarne odpadových vôd, školy, nemocnice, laboratóriá, obchody atď.

Epoxidový systém má nasledujúce výhody: vysoká mechanická odolnosť, vysoká tvrdosť a nízke opotrebenie, estetický vzhľad, bezšvíkové, ľahko udržiavateľné, odolné voči väčšine chemických látok. Priemyselný epoxidový podlahový systém sa skladá z náteru E41 a používa sa predovšetkým na betónové podklady. Mali by byť primárne nanesené E10 alebo E11. Hrúbka podlahy závisí od použitia a od podkladu. Štandardná hrúbka celého povrchu sa pohybuje od 1,5 do 2,5 mm. Ak je podklad nerovný a vyžaduje vyrovnanie (napr. Pomocou E40 s pridaným kremenným agregátom), môže byť hrúbka podlahy lokálne omnoho vyššia. Na dosiahnutie protisklzových vlastností, zvýšenie odolnosti voči poškriabaniu a zlepšenie dekoračného efektu môže byť E41 lakovaný jedným z nasledujúcich dvoch produktov: farebný P65 a bezfarebný P61W.

pre bližšie informácie - viselka.juraj@tlgroup.sk

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Priemyselná epoxidovana podlaha
Zuzana
17.11.2018 10:39

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

OWQ3NzNhN