Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm
Ok

Úvod » Protišmyková epoxidová podlaha


        

Protišmyková epoxidová podlaha

cena na vyžiadanie - viselka.juraj@tlgroup.sk

skladom

 

naša cena bez DPH : 0,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Protišmykový epoxidový podlahový systém je sada materiálov na báze epoxidovej živice na výrobu viacvrstvových, bezšvíkových podláh. Je určený pre vnútorné použitie v zariadeniach, kde sú protišmykové vlastnosti podlahy mimoriadne dôležité, ako sú bitúnky, kafilérie, mliekárne, továrne na spracovanie rýb, kuchyne, parkoviská, laboratóriá a mnoho ďalších špecifických miestností.

Protišmyková kategória (od R9 do R13) závisí od uhla sklonu podlahy, ktorý pri prechode môže byť pre osoby ťažké udržať rovnováhu. Toto vyšetrenie sa vykonáva podľa normy DIN 51130.

Betónový alebo cementový podklad by mal byť vyrobený v súlade s dobrými stavebnými postupmi. Je potrebné tesnenie proti prenikaniu vlhkosti. Betónový stupeň by mal zodpovedať očakávanému zaťaženiu podlahy; Nesmie byť však nižšia ako C16 / 20. Povrch by mal byť čistý, suchý (betónová vlhkosť by nemala prekročiť 3%), zhruba omietnutá, bez trhlín alebo škrabancov. Epoxidové podlahové systémy sa používajú na podkladoch natretých E10 alebo E11 a zašpinené vhodným kremenným pieskom.

Epoxidový protišmykový podlahový systém sa používa na podkladoch natretých E10 alebo E11. Skladá sa z samonivelačného náteru E41 alebo z epoxidového spojiva E40, ktorý je naplnený a posypaný vhodným kremičitým agregátom, ktorý umožňuje dosiahnuť požadovanú protišmykovú kategóriu. Nakoniec vrstva vyrobená spôsobom opísaným vyššie je potiahnutá E41 alebo E40 na získanie podlahy s homogénnou uzavretou štruktúrou a vhodnou chemickou odolnosťou. Celková hrúbka podlahy sa pohybuje od 3 do 5 mm.

pre bližšie informácie - viselka.juraj@tlgroup.sk

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZWQyZ