Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm
Ok

Úvod » Strelnice

Strelnice

Všeobecný popis – bezpečnostné dosky pre strelnice

 

Naše gumové dosky sú vďaka svojim vlastnostiam veľmi vhodné ako bezpečnostné obloženie vnútorných i vonkajších plôch na strelniciach. Tam predovšetkým tlmí prípadné odrazy vystrelených striel a význačne znižujú hladinu zvuku. Tým zaisťujú bezpečnosť účastníkov a v neposlednom rade chráni jednotlivé zariadenia a súčasti strelnice pred poškodením spôsobeným vystrelenými guľkami.

 

Vzhľadom k náročnosti požiadaviek na parametre a požiadavky pre tento typ dosiek spolupracujeme už pri vývoji materiálu so znalcami v odbore strelivo, výbušniny a špecializovanej balistiky. Takže sme schopní nielen dodať už konkrétne gumené dosky, ale ponúkneme možnosť konzultácie v odborov strelníc, navrhneme komplexné riešenie, vypracujeme projekt, pripravíme dokumentáciu a samozrejme materiály vyrobíme a zaistíme montáž na mieste.

Pre komplexné riešenie strelníc, nás prosím kontaktujte.

 

Základné rozdelenie typu dosiek pre strelnice

 

Gumové dosky za terče - požiadavka u tohto typu dosiek je možnosť výmeny dosiek v prípade ich poškodenie častou streľbou.

Gumové dosky akustické k obloženiu stien, stropov a podláh strelníc- tieto dosky dokážu výrazne

utlmiť hluk výstrelu a odizolovať od okolitého prostredia

Gumové dosky bezpečnostné - dosky ktoré zabraňujúci odrazom striel hlavne na vonkajších strelniciach, streleckých stanovištiach atd...

K obloženiu stien sa používajú štandardne dosky 500x500mm s hrúbkou od 50 do 100 mm (hrúbku gumené vrstvy je možné meniť podľa projektu a typu použitia). Tieto dosky sú opatrené otvormi pre pevné uchytenie na steny pomocou oceľovej konštrukcie a sú v prípade potreby vymeniteľné. Alebo sa lepí.

Pre použitie dosiek za terče používame dosky s vysokou hustotou materiálu a dosky s oceľovým prípadne pancierovým plechom.

K obloženie stropov sa používajú dosky s hrúbkou od 20 mm. Tieto dosky sa lepia priamo na strop pomocou kontaktného lepidla. Pre zjednodušenie manipulácie odporúčame použiť rozmer 1 x 0,5 m. Presnú ponuku na mieru Vám spracujú naši obchodní zástupcovia.

 


EUR
EUR
 

 

skladom

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YmNiNzd