Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm
Ok

Úvod » Tenkovrstvová epoxidová podlaha


        

Tenkovrstvová epoxidová podlaha

cena na vyžiadanie - viselka.juraj@tlgroup.sk

skladom

 

naša cena bez DPH : 0,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Tenkovrstvový epoxidový podlahový systém je sada materiálov na báze epoxidovej živice na výrobu viacvrstvových, bezšvíkových podláh. Je určený pre použitie v zariadeniach so stredným mechanickým zaťažením, ako sú parkoviská a podzemné garáže, priemyselné haly, sklady, veľkoobchodné predajne, dielne atď. Najdôležitejšie vlastnosti takýchto podlahových povrchov sú: zvýšená mechanická a chemická odolnosť (Napr. Proti olejom a mazivám - testované podľa PN-EN 13529), estetický vzhľad, vysoká schopnosť tesnenia, prevencia prašnosti, ľahko sa čistí, odolné voči nečistotám, spevnenie povrchu podkladu, ľahko renovovať pomocou náteru. Podlahy v tenkých vrstvách sú plochy nie silnejšie ako 1 mm. Používajú sa hlavne na betónových podkladoch, ktoré sú ich základnou ochranou.

Epoxidová podlaha z tenkej vrstvy sa nanáša nanesením jednej vrstvy P10 a následne dvoch vrstiev vrchného náteru E65. Celková hrúbka výslednej vrstvy sa pohybuje od 0,8 do 1,3 mm. Užívateľ ju môže použiť s valcom, po ktorom nasleduje valček Moltopren, aby získal požadovanú štruktúru. Poslednou etapou procesu tenkostennej konštrukcie je vytváranie tratí s použitím P69 v prípade potreby.

pre bližšie informácie - viselka.juraj@tlgroup.sk

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YjlkNWFm