Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm
Ok

Úvod » Vysokozáťažová epoxidová podlaha


        

Vysokozáťažová epoxidová podlaha

cena na vyžiadanie - viselka.juraj@tlgroup.sk

skladom

 

naša cena bez DPH : 0,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Systém vysokozáťažovej epoxidovej podlahy je sada materiálov na báze epoxidovej živice na výrobu viacvrstvových, bezšvíkových podláh. Je určený pre vnútorné použitie v zariadeniach s vysokým mechanickým zaťažením, ako sú priemyselné haly, sklady, veľkoobchodné predajne, dielne, čistiarne odpadových vôd, školy, nemocnice, laboratóriá, obchody atď. Odolnosť, ktorá umožňuje vonkajšie použitie.

Systém má nasledujúce výhody: odolnosť voči ťažkým mechanickým zaťaženiam, vysoká tvrdosť a nízke opotrebenie, estetický vzhľad, bezšvíkové, odolné voči väčšine chemických látok, protišmykové vlastnosti.

Epoxidový podlahový systém s vysokou životnosťou sa používa predovšetkým na betónových podkladoch. Je k dispozícii v dvoch verziách, ktoré sa líšia, pokiaľ ide o použitý kremenný agregát. Použitím farebného piesku s granuláciou 0,4 - 2 mm je možné získať esteticky vyzerajúce podlahy s vysokou mechanickou odolnosťou (tzv. Kamenné koberce), ktoré sú v závislosti od granulácie piesku zvyčajne hrúbkou 3 - 5 mm. Aby sa získali podlahy s veľmi vysokou mechanickou odolnosťou, používa sa priehľadný kremenný piesok alebo kremičitý drôt, ktorý umožňuje hrúbku 3 - 15 mm v závislosti od očakávaného zaťaženia.

pre bližšie informácie - viselka.juraj@tlgroup.sk

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MTU0OT