Prevádzkovateľ webu www.gumovepodlahy.sk, spoločnosť T&L group, s.r.o, IČO 46969047 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac: http://www.gumovepodlahy.sk/Obchodne-podmienky-a3_0.htm

Úvod » Športové ihriská » Vonkajšie športové ihriská » Atletická dráha


        

Atletická dráha

 

skladom

cena na vyžiadanie - viselka.juraj@tlgroup.sk

naša cena bez DPH : 0,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
0,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Športové podlahové systémy pre atletické dráhy sú jedným z najpokročilejších riešení svojho druhu. Široká škála systémov umožňuje prispôsobenie parametrov podlahy požiadavkám investora projektu a užívateľovi. Sú navrhnuté s ohľadom na amatérske a profesionálne športy, je ich možné inštalovať na spodné konštrukcie z agregátov, betónu alebo asfaltových zmesí. Špeciálne navrhnuté systémy umožňujú, aby podlahy boli položené v obidvoch priepustných a nepriepustných prevedeniach. Na zabezpečenie priepustnosti vody musí byť športová podlaha položená pomocou samostatnej stabilizačnej vrstvy vo forme substrátu z agregátu a granulátu SBR

Medzi početnými systémami pre atletické zariadenia možno nájsť rôzne technológie podlahových systémov. Spĺňajú prísne požiadavky na osvedčenia o výrobkoch IAAF a normy PN-EN 14877: 2014. Športové podlahové systémy prešli aj sériou testov na potvrdenie ich environmentálnej bezpečnosti (podľa DIN V-18035-6).

Výhody tejto dráhy:

Vysoký odpor, pružnosť
Absorbcia energie počas pádov, čím sa minimalizuje riziko zranení,
Estetický vzhľad.

Naša bežecká trať je odporúčaná pre profesionálne športové zariadenia, ako aj pre školy a amatérske kluby.

pre bližšie informácie - viselka.juraj@tlgroup.sk

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NmI4YjYxYT